Par salonu Alicija

Mūsu kredo ir Jūsu skaistums !

Kāzu un vakarkleitu salons ALICIA aicina Jūs uz sapņu telpu – kāzu un vakarkleitu pasauli ! Mēs esam laimīgi parūpēties par to, lai savu kāzu dienā Jūs mirdzētu kā briljants savu svētku aptvarā. ALICIA kleitas padarīs Jūs par neatvairāmu karalieni !

Jums ir iespēja izvēlēties kāzu kleitas valdījuma formulu, kas visvairāk Jums der.

Kāzu un vakarkleitu salonā ALICIA Jums ir iespēja:

-         nopirkt kāzu kleitu, vakarkleitu vai kokteiļkleitu

-         pasūtīt kāzu kleitas vai balles kleitas individuālo šūšanu

-         iznomāt kāzu kleitu vai vakarkleitu no esošas uz vietas kolekcijas

-         pasūtīt kāzu kleitu tālākai nomai, kas tiks individuāli Jums šūta.

ALICIA kāzu kleitas ir ļoti daudzveidīgas gan fasona, gan krāsas, gan cenas ziņā, tieši šī īpašība ļauj mums atrast smuku risinājumu dažādu budžetu kāzām: gan daudz cilvēku grandioziem svētkiem, gan simboliskām kāzām.

Pastāstiet mums kādu Jūs redziet savu kāzu dienu, kāds budžets Jums liekas vispiemērotākais, un mēs obligāti atradīsim Jums kāzu kleitu un aksesuārus, kas ļaus sajust „Īstu kleitu” un pateikt kleitai „Jā”. ALICIA kāzu kleitas kolekcijas speciāli radītas tā, lai katra līgava varētu izvēlēties savas pasaules uztveres un sava stila kleitu.

Pie mums salonā iespējams pielaikot gan uz vietas esošas kleitas, gan apskatīt kleitu katalogus un kārtīgi izstudēt un izrunāt visas pieejamas kāzu kleitu modeļus. Mūsu salona konsultanti ar prieku sniegs Jums izsmeļošu informāciju par katru kleitu un aksesuāriem. Līgavām ir iespēja izvēlēties un pirkt uz vietas esošo kleitu vai pasūtīt kāzu kleitas individuālo šūšanu, ja uz vietas nebija nepieciešama izmēra vai modeļa, kā arī ALICIA piedāvā kāzu kleitu nomu un individuālo jaunu kāzu kleitu pasūtīšanu tālākai nomai.

Prieks būt par līgavu !

Jūsu topoša kāzu kleita ir galvenais iemesls priecīgam uztraukumam, patīkamām rūpēm un priekam, kas ir saistīti ar gatavošanām kāzām. Un kāzu kleitas iegāde nav ordinārais pirkums, bet gandrīz svētsvinība. Mūsu salons ņemot vērā parunu,- par gaumēm nestrīdas, pat nedomā strīdēties par gaumēm, mēs vienkārši rēķinājāmies ar jūsu gaumēm ! Kāds ir jūsu apģērba stils? Kāds noskaņojums ir tuvs Jums? Kādā stilā Jūs vēlāties redzēt savu kāzu ceremoniju? Atbildes uz šiem jautājumiem droši vien jau ir katrai līgavai. Tādēļ mūsu kāzu kleitas ir ļoti daudzveidīgas gan fasonu, gan krāsas, gan dekorācijas ziņā.

ALICIA piedāvāti stilīgi aksesuāri: plīvuri, somiņas, apakšsvārki, cimdiņi, diadēmas, apmetņi, līgavas cepurītes, bižutērijas komplekti, gredzenu spilventiņi, kāzu glāzes, padarīs līgavas tēlu pabeigtu.

 

eminova lv

Latvian    Russian